Mogo LT

2018 kovo 11

Mogo LTAutomobilių lizingas – pagrindinė bendrovės Mogo LT veikla, tačiau kartu ir siūlomos vartojimo paskolos įkeičiant savo turimą automobilį. Neturintiems automobilio – kiek mažesnės paskolos be užstato. Platus kreditavimo paslaugų spektras leidžia šiai bendrovei užimti gana didelę rinkos dalį.

Paskolos suma ir terminas

Skolinantis iš Mogo siūloma paskolos suma yra nuo 100 iki 10.000 eurų. Maksimalus galimas paskolos terminas net 72 mėnesiai! Pinigai gavėją gali pasiekti maždaug per vieną valandą. Bendrovės pasiūloje šiuo metu net keli puikūs paskolų variantai:

  • Vartojimo paskola;
  • Automobilių lizingas;
  • Paskola už automobilį.
Pildyti paraišką

Vartojimo paskola

Ne taip seniai Mogo atsiradusi vartojimo paskola be užstato – galimybė pasiskolinti neįkeičiant savo automobilio. Tokia paskola suteikiama nuo 3 mėnesių iki 3 metų (36 mėn.), o maksimali suma gali būti 3000 eurų. Skolinantis pirmą kartą – bendrovė suteikia iki 500 eurų vartojimo paskolą.

Mogo automobilių lizingas

Parduodami auto lizinguNusprendusiems įsigyti naudotą ar naują automobilį Mogo LT siūlo automobilio įsigijimo kaštus padalinti net iki 72 mėnesių. Skirtingai nei lizingo bendrovių ar bankų pasiūlymuose, skolindamiesi iš Mogo turite keletą privalumų:

  • Neribojamas automobilio amžius.
  • Finansuojama net iki 100% automobilio vertės (jokio pradinio įnašo!) Kai kuriais atvejais – iki 90% automobilio vertės.
  • Nebūtinas brangus KASKO draudimas.
  • Galimybė pirkti iš privataus asmens.
Pildyti paraišką

Atsakymas dėl automobilio lizingo pateikiamas vos per vieną valandą. Automobilis registruojamas įmonės vardu, tačiau jokių apribojimų vairuojant netaikoma.

Automobilių lizingas suteiks galimybę atnaujinti seną, dažnai gendantį automobilį ar įsigyti savo seną svajonę. Bendrovė siūlo rinktis tiek bet kokį Lietuvoje parduodami automobilį, tiek ir renkantis iš partnerių, kurių visoje šalyje yra per 150 – tikrai išsirinksite geriausią variantą sau.

Paskola už automobilį

Paskola už automobilį yra puikus pasirinkimas pritrūkusiems pinigų, tačiau turintiems automobilį. Suteikiama paskola gali siekti net iki 90% automobilio vertės, o paskolos terminas – iki 72 mėn. Gavus pinigus ir toliau galite vairuoti savo automobilį – jis nėra veltui saugomas aikštelėje.

Pildyti paraišką

Pirkdami automobilį lizingu ar imdami paskolą automobiliui, įvertinkite ne tik paskolos / lizingo įmokas, bet taip pat ir automobilio eksploatacijos kaštus, kuriuos sudaro draudimas, kuras, techninė automobilio priežiūra ir nenumatyti gedimai.

No Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *