Kaip lengviau gauti paskolą?

2018 kovo 11

Paskolos paieškaJei planuojate imti vartojamąją paskolą artimiausiu metu – turite tam pasiruošti. Deja, dažnai tenka skolintis netikėtai, tad šie patarimai tokiu atveju nepadės, tačiau jei planuojate skolintis – peržvelkite ir pasistenkite juos pritaikyti sau.

Kredito istorija

Ypač svarbus kriterijus imant vartojimo ir bet kokią kitą paskolą – Jūsų kredito istorija. Visuomet sekite savo kredito istoriją, atkreipkite dėmesį, kas ja domėjosi ir kodėl. Netinkama kredito istorija pagal Lietuvos banko reikalavimus užvers kelią gauti bet kokią paskolą. Siekiant išlaikyti ją gerą reikėtų:

  • Nepradelsti jokių mokėjimų (tiek kitų paskolų, tiek komunalinių paslaugų ar telekomunikacijų sąskaitų).
  • Vengti bereikalingo skolinimosi mažomis sumomis.
  • Visas pajamas deklaruoti oficialiai.

Rekomenduojame pirmiau išsimokėti turimus kreditus, o tik vėliau kreiptis dėl naujo – tai kur kas labiau pagerins Jūsų kredito reitingą.

Pajamos – išlaidos

BalansasPajamos minus išlaidus turi būti daugiau nei 0. Kitu atveju ne tik negausite kredito (jei tai oficialiai matoma), bet taip pat ir turėsite nemenkų finansinių rūpesčių. Įvertinkite ir tai, jog vartojimo paskolą reiks grąžinti, tad tai taps kasmėnesinėmis išlaidomis. Įtraukite planuojamą paskolos įmokos sumą skaičiuodami savo išlaidas ir pastebėsite, ar jos viršija pajamas ar ne. Jei ne – galite skolintis. Kitu atveju ieškokite alternatyvių sprendimų arba sumažinkite savo išlaidas.

Deklaruokite papildomas pajamas

Jei gaunate papildomų pajamų (individuali veikla, žemės ūkis, NT nuoma ar kt.) – deklaruokite jas prieš kreipdamiesi dėl paskolos. Klausiantiems kaip lengviau gauti paskolą visuomet galime pasakyti – didinkite pajamas. Tad jei iš tiesų Jūsų pajamos yra didesnės nei rodomas darbo užmokestis – deklaruokite jas. Po deklaracijos ir mokesčių sumokėjimo (ypač SoDrai) kredito davėjai matys didesnes Jūsų pajamas ir lengviau paskolins. Viešumas ir skaidrumas padės Jums gauti palankesnes sąlygas.

Kreipkitės į kelis kreditorius

Svarstyklės - svarbu palygintiDažnai negavę paskolos vienoje bendrovėje žmonės nuleidžia rankas ir ieško pinigų iš neoficialių skolinimosi šaltinių. Tai nebūtinai vienintelis įmanomas sprendimas. Tiesiog reikia pamėginti keletą skirtingų kredito bendrovių. Vienos atlaidžiau žiūri į kai kuriuos delsimus, kitos palankiau vertina papildomas pajamas. Dar kitos – atsižvelgia į Jūsų turtą ar šeiminę padėtį. Užpildę 5 paraiškas turėsite ne tik kur kas didesnį šansą gauti paskolą, bet taip pat ir galėsite palyginti kelis individualiai Jums skirtus pasiūlymus. Išsirinkę pigiausią ar kitaip Jums priimtiniausią tikrai apsidžiaugsite labiau nei vien tik dėl paskolos suteikimo fakto.

Kaip lengviau gauti paskolą šeimoms?

Paskola šeimaiDažnai vyrauja mitas, jog šeima, ypač su vaikais, neturi šansų geromis sąlygomis gauti paskolos. Iš tiesų, vaikai – papildomas įsipareigojimas ir išlaidos, todėl natūralu, jog kyla klausimas kaip lengviau gauti paskolą šeimoms. Visų pirma, jei abu šeimos suaugę žmonės yra dirbantys, dėl paskolos turėtų kreiptis kartu. Tai papildomas garantas ir papildomos šeimos pajamos, leidžiančios sumažinti kredito bendrovės riziką. Be to, kai kurios bendrovės nevertina vaikų skaičiaus šeimoje, tad ir vėl derėtų laikytis principo, jog reikia pildyti paraišką keliose paskolų bendrovėse.

Ieškodami geriausio varianto sau – įvertinkite kuo daugiau pasiūlymų ir kuo tiksliau pasverkite savo galimybes. Tik tinkamai įvertintos paskolos, atitinkančios Jūsų lūkesčius suteiks Jums džiaugsmo. Tuo atveju, jei galvodami kaip lengviau gauti paskolą iš tiesų ieškote būdų kaip apgauti sistemą ir nepaisant atsakingo skolinimosi gauti pinigų iš bendrovių – šie patarimai Jums nepadės. Priešingai, pasiekę savo greičiausiai susidursite tik su dar didesnėmis finansinėmis problemomis ir nemaloniais iššūkiais.

No Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *