CreditSTAR

2018 kovo 11

CreditstarCreditstar – tai nedidelių paskolų bendrovė, suteikianti nuo 50 iki 3000 eurų vartojimo paskolas įvairiems Jūsų pirkiniams. Suteikiama galimybė kredito sąskaitą, kuri primena virtualią kredito kortelę.

Paskolos suma ir terminas

Skolintis iš Credistar galima vos nuo 50 iki 3000 eurų, o paskolos laikotarpis siūlomas nuo 3 iki 48 mėnesių (4 metų). Dėl šių priežasčių paskola šioje bendrovė puikiai tiks tiek pritrūkus nedidelės pinigų sumos greitam grąžinimui, tiek ir siekiant pasiskolinti didesnės apimties pirkiniams.

Pildyti paraišką

CreditSTAR paskola

Tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė paskola suteikiama panašiomis sąlygomis, tačiau naujiems klientams bendrovė šiuo metu yra paruošusi malonią staigmeną – skolinantis pirmą kartą paskoloms iki 6 mėnesių laikotarpio (tiek skolinantis 50 €, tiek ir didesnes pinigų sumas) taikomos 0% palūkanos (tačiau taikomi kiti standartiniai mokesčiai).

Kredito sąskaita

Kredito kortelė (virtuali)CreditStar kredito sąskaita yra vartojimo kredito paslauga, kuri leidžia pritrūkus pinigų greitai ir patogiai jų gauti. Užsiregistravus ir atsidarius kredito sąskaitą iš anksto nieko mokėti nereikia. Tuomet kai pritrūksite pinigų galėsite greitai ir patogiai pateikti paraišką ir mokėsite tik tada, kai panaudosite kredito sąskaitos lėšas. Kredito kaina mokama už tas dienas, kai naudojamos kredito lėšos, todėl turėdami galimybę ir grąžindami pasiskolintas lėšas anksčiau laiko galite sutaupyti. Rekomenduojame tiems, kurie skolinasi dažniau nei porą kartų per metus.

Pildyti paraišką

CreditStar siūlomos paskolos yra skirtos tiems, kurie netikėtai ir skubiai prireikė pinigų, tačiau siūlydami gana ilgą grąžinimo terminą (iki 4 metų) tampa vis patrauklesni ir perkantiems automobilį, remontuojantiems būstą ar kitose situacijose, kurias galima planuoti iš anksto. Kaip tampa įprasta dauguma vartojimo paskolų bendrovių, šioje bendrovėje taip pat dažnai taikomos įvairios akcijos ir puikūs pasiūlymai tiek naujiems, tiek ir lojaliems klientams. Bendrovės siūloma paslauga „kredito sąskaita“ suteikia galimybę būti beveik tikriems, kad pritrūkus pinigų, nesunkiai jų galėsite gauti. Tai visai kaip turint kreditinę kortelę, tik nemokant didelių mokesčių kas mėnesį ar metus. Įvertinkite įvairių bendrovių pasiūlymus ir pasirinkite geriausią Jums!

No Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *