FinBEE

2018 kovo 9

Finbee platformaFinbee – tai finansinė bitė, nešanti ne medų, o pinigus. Vieniems ji atneša paskolą, kitiems suteikia investicinę erdvę, nes tai tarpusavio skolinimo platforma, kurioje paskolas suteikia žmonės, o ne viena kreditavimo įmonė. Tad jei dabar pritrūkote pinigų, čia jų galėsite laikinai pasiskolinti, o jei vėliau turėsite laisvų lėšų – galėsite paprastai investuoti ir taip dar papildomai uždirbti.

Pildyti paraišką

Paskolos suma ir terminas

Maksimali Finbee tarpusavio skolinimo platformoje siūloma paskolos suma gali būti net iki 10.000 €, o terminas iki 5 metų. Finbee gali prašyti nurodyti, kokiu tikslu (kokiam pirkiniui) skolinatės, tačiau skolintis galima įvairiausiems pirkiniams pirkti ir įvairiausiems poreikiams patenkinti: nuo smulkių buities pirkinių iki prabangaus namų remonto ar naujo automobilio.

Finbee paskolos

Finbee siūlomos paskolos pasižymi šiomis savybėmis:

  • Paskolos nuo 300 iki 10.000 eurų.
  • Terminas nuo 12 mėn. iki 60 mėn.
  • Palūkanos nuo 6,41%
Pildyti paraišką

Verslo paskolos

Finbee siūlo paskolas verslui. Suteikiamos paskolos gali būti nuo 1.000 iki 500.000 eurų, todėl puikiai tiks tiek pradedančiam verslui, tiek ir stipraus verslo plėtrai. Be to, paskolos terminas gali būti vos nuo 1 mėnesio iki 5 metų.

Šiuo metu verslo įmonės, kurios skolinasi per verslui skirtą tarpusavio skolinimosi platformą gali pasinaudoti Europos Sąjungos finansine parama „Dalinis palūkanų kompensavimas“ ir taip susigrąžinti net iki 95 proc. palūkanų sumos.

Skolinantis iki 25 tūkst. eurų nereikalingas turto įkeitimas, tuo tarpu ieškantiems verslo paskolos nuo 25 tūkst. iki 500 tūkst. eurų būtinas užstatas. Užstatas gali būti tiek nekilnojamas turtas, tiek ir atitinkamai įvertintas prekinis ženklas.

Refinansavimas

Finansinis taupymasFinansinė bitė kviečia turinčius paskolas kitose bendrovėse ir nepatenkintus turimomis sąlygomis kreiptis dėl paskolos refinansavimo. Dažniausiai refinansuoti savo turimus įsipareigojimus kreipiasi tie, kuriuos ima slėgti nepakeliama kasmėnesinių įmokų našta, susikaupę ir toliau augantys delspinigiai ar kitos ypač nepalankios sąlygos, sukeliančios papildomų finansinių problemų. Dažniausiai pateiktas refinansavimo pasiūlymas padeda sutaupyti tiek pinigų, tiek ir nervų. Bendrovės duomenimis, net 96% klientų refinansuodami savo turimas paskolas susimažino mėnesines įmokas.

Pildyti paraišką

Kaip ir daugelyje kitų bendrovių, paskoloms yra taikomi papildomi mokesčiai, tokie kaip paskolos išdavimo mokestis (~7,5%), vienkartinis kredito istorijos patikrinimo mokestis (5 €), mėnesinis aptarnavimo mokestis (apie 0,25%)

No Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *